מזרחים נגד ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

ניסן ג'רבי, הגיע הזמן שנסלק את הטיפשים מהפורום

+2
ליאת
Zak
6 posters

Go down

ניסן ג'רבי, הגיע הזמן שנסלק את הטיפשים מהפורום Empty ניסן ג'רבי, הגיע הזמן שנסלק את הטיפשים מהפורום

הודעה  Zak December 7th 2010, 16:49

האיגוד בא להוות מקום שפוי בתוך ים של צנזורה והזיות, עד שסוף סוף יש פורום עם גרעין טוב המתנגד לממסד הציוני והנגוע, יהיה מצער עד מאוד להרוס זאת בגלל 2-3 חולי נפש שנכנסו לפורום וכל מה שהם מסוגלים לעשות זה לצעוק מוות לערבים (במישרין או בעקיפין) .

אני מבקש לחסום מהפורום את ליאת\רמי\אלירז ודומיהם.

ZAK
Zak
Zak
משתמש מומחה
משתמש מומחה

מספר הודעות : 33

חזרה למעלה Go down

ניסן ג'רבי, הגיע הזמן שנסלק את הטיפשים מהפורום Empty Re: ניסן ג'רבי, הגיע הזמן שנסלק את הטיפשים מהפורום

הודעה  ליאת December 7th 2010, 17:38

Zak כתב:האיגוד בא להוות מקום שפוי בתוך ים של צנזורה והזיות, עד שסוף סוף יש פורום עם גרעין טוב המתנגד לממסד הציוני והנגוע, יהיה מצער עד מאוד להרוס זאת בגלל 2-3 חולי נפש שנכנסו לפורום וכל מה שהם מסוגלים לעשות זה לצעוק מוות לערבים (במישרין או בעקיפין) .

אני מבקש לחסום מהפורום את ליאת\רמי\אלירז ודומיהם.

ZAK
ואתה עוד מדבר על צנזורה והזיות? אתם רוצים לקשקש שטויות כל היום בפורום ולחסום כל מי שלא חושב כמוכם או מנסה ליצור על כך דיון?? אנשים ניסו ליצור איתכם דיון על למה אתם מתנגדים למדינה ופשוט התעלמתם..ניראה לי לא אכפת לכם כל כך מה הולך באמת במציאות אלה פשוט רוצים להאמין למה שאתם רוצים ולקשקש על כך בפורום אם עוד אנשים שמאמינים באותו דבר מבלי שמישהו יערער על כך,אי אפשר לטמון את הראש בחול כל הזמן.
וכמו שאתה יכול לראות 2-3 אנשים זה פחות או יותר כמות תומכי הפורום למרות כל המאות שכבר הספיקו להיכנס לפה מהפרסום האגרסיבי והאובססיבי שניסן עשה לפורום..עצה שלי תסגרו את הפורום הוא פשוט חסר טעם ופואנטה ואפילו לתומכי הפורום לא ברור כל כך מה נושא הפורום והם מפרסמים כל שטות שעולה להם לראש...

ליאת
משתמש ציוני
משתמש ציוני

מספר הודעות : 48

חזרה למעלה Go down

ניסן ג'רבי, הגיע הזמן שנסלק את הטיפשים מהפורום Empty Re: ניסן ג'רבי, הגיע הזמן שנסלק את הטיפשים מהפורום

הודעה  Moshiko December 7th 2010, 23:03

אחת הבעיות {בין היתר} בנושא הגולשים שהזכרת זה שהם לא באים ללמוד אלא סתם לייצג את הימין המשיחיסטי.
Moshiko
Moshiko
משתמש מוכר
משתמש מוכר

מספר הודעות : 46

חזרה למעלה Go down

הודעה  ליאת December 7th 2010, 23:25

Moshiko כתב:אחת הבעיות {בין היתר} בנושא הגולשים שהזכרת זה שהם לא באים ללמוד אלא סתם לייצג את הימין המשיחיסטי.
מה הקשר "ימין משיחיסטי"? סך הכל אנשים מנסים ליצור פה דיון על הדעות האנטי ציוניות שלכם ולהסביר לכם את העניין אבל כל פעם מחדש אתם מתעלמים ומעדיפים לכנות בשמות גנאי במקום להתיחס לעניין וליצור דיון נורמאלי

ליאת
משתמש ציוני
משתמש ציוני

חזרה למעלה Go down

הודעה  פלקון December 8th 2010, 11:15

ליאת לא מסתפקת בתקשורת בעיתונים בערוצי הטלויזיה היא רוצה שגם לא יהיה שופר כלשהו להשמעת דעות מזרחיות אנטי ציוניות. אבל באופן כללי אני בעד להכות את מתנגדינו pirat

פלקון
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

מספר הודעות : 8

חזרה למעלה Go down

הודעה  ליאת December 8th 2010, 13:42

פלקון כתב:ליאת לא מסתפקת בתקשורת בעיתונים בערוצי הטלויזיה היא רוצה שגם לא יהיה שופר כלשהו להשמעת דעות מזרחיות אנטי ציוניות. אבל באופן כללי אני בעד להכות את מתנגדינו pirat
סך הכל מנסה להחזיר אותכם למציאות זה הכל לא צריך "להכות" אף אחד חחחח Razz

ליאת
משתמש ציוני
משתמש ציוני

חזרה למעלה Go down

הודעה  ניסן ג'רבי December 8th 2010, 19:26

כל מי שלא עובר על החוקים יכול להשתתף בדיון. אחרי הכל אין לנו ממה לחשוש כשהאמת לצידנו. הצנזורה והפחדנות היא נחלתם של התקשורת הציונית ולנו אין חלק בכך. אני רוב בעולם, לא מיעוט זניח ומתהלם.
ניסן ג'רבי
ניסן ג'רבי
מנהל פורום
מנהל פורום

מספר הודעות : 78

חזרה למעלה Go down

הודעה  ליאת December 8th 2010, 19:41

ניסן ג'רבי כתב:כל מי שלא עובר על החוקים יכול להשתתף בדיון. אחרי הכל אין לנו ממה לחשוש כשהאמת לצידנו. הצנזורה והפחדנות היא נחלתם של התקשורת הציונית ולנו אין חלק בכך. אני רוב בעולם, לא מיעוט זניח ומתהלם.
האמת לצדכם ואתם מתעלמים מכל דיון שמנסים ליצור איתכם עליה למה?...ואתם רוב בעולם?? אני מציעה שתברר את זה בעזרת סקר מקיף ולא סתם ניחוש והסתמכות על הארגונים הפרו פלסטינים הרעשנים המתלהמים והפרובוקטיבים.

ליאת
משתמש ציוני
משתמש ציוני

חזרה למעלה Go down

ניסן ג'רבי, הגיע הזמן שנסלק את הטיפשים מהפורום Empty סילק ליאת הטרולית מכל פורום שיש באינטרנט

הודעה  Zak December 9th 2010, 21:41

בהתאם לחוק הדמוקרטיה אני מבקש לחסום את ליאת\רמי\אלירז ודומיהם מהפורום. אנשים אלו הם פשיסטים ביסודם ואין להם שום זכות להיות חלק מפורום כלשהו באינטרנט גם מכיוון שהם עוברים אפילו על החוק הישראלי האוסר הטפה לגזענות (ליאת העלתה סרטון נגוע במיוחד) אלא גם במצב של פורום מזרחים אנטי ציוני ודאי שאין לה שום חלק והיא עצמה מצהירה בגלוי שאין עם פלסטיני כאשר סימנה את המילה פלסטיני במרכאות כשהעלתה את הפוסט עם הסרטון מיוטיוב. למעשה ליאת היא פשיסטית רדיקלית ואין שום עניין בדיון עם יצור שכזה.

מבקש ביצוע.
Zak
Zak
משתמש מומחה
משתמש מומחה

מספר הודעות : 33

חזרה למעלה Go down

הודעה  ליאת December 9th 2010, 23:32

Zak כתב:בהתאם לחוק הדמוקרטיה אני מבקש לחסום את ליאת\רמי\אלירז ודומיהם מהפורום. אנשים אלו הם פשיסטים ביסודם ואין להם שום זכות להיות חלק מפורום כלשהו באינטרנט גם מכיוון שהם עוברים אפילו על החוק הישראלי האוסר הטפה לגזענות (ליאת העלתה סרטון נגוע במיוחד) אלא גם במצב של פורום מזרחים אנטי ציוני ודאי שאין לה שום חלק והיא עצמה מצהירה בגלוי שאין עם פלסטיני כאשר סימנה את המילה פלסטיני במרכאות כשהעלתה את הפוסט עם הסרטון מיוטיוב. למעשה ליאת היא פשיסטית רדיקלית ואין שום עניין בדיון עם יצור שכזה.

מבקש ביצוע.
תגיד גם בנושאים אחרים אתה עסוק בלתת כינויי גנאי ולקלל את אלה שלא מסכימים איתך ומתעלם מכל מה שאחרים אומרים כמו ילד קטן? אם כך זה מסביר למה אתה לא יודע הרבה..בכל מיקרה איפה הגזענות במה שאמרתי? סך הכל הסרטון הציג עובדות לכך שהתעמולה הערבית בנושא היא שקר אחד גדול ולא אמרתי שאין "עם פלסטיני" היום יש כי הם התגבשו תחת הלאום ה"פלסטיני" רק במאה ה20 זה הכל.ומה הקשר "פשיסטים"? להסביר לכם את האמת זה "פשיזם"??...

ליאת
משתמש ציוני
משתמש ציוני

חזרה למעלה Go down

הודעה  חאלביאן March 12th 2011, 00:12

ליאת ילדה אומללה
חאלביאן
חאלביאן
משתמש מוכר
משתמש מוכר

מספר הודעות : 34

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics