מזרחים נגד ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

תתביישו לכם חבורת שונאים

5 posters

Go down

תתביישו לכם חבורת שונאים Empty תתביישו לכם חבורת שונאים

הודעה  סמי שלום שטרית December 18th 2010, 16:54

אני קורא בפורום איגוד מזרחים נגד ישראל מיום הקמתו ע"י ניסן ג'רבי (עוד מסית ושונא ישראל ברמות על בפני עצמו) וכל הזמן נדהם מרמות השנאה שהגולשים כאן חשים נגד מדינת ישראל.

נגיד יש ביקורת, יש גם דרך להביע אותה. אני פעיל 40 שנה במאבקים והפגנות ומחאות נגד אפליה וקיפוח, ומעולם לא נתקלתי בקבוצה כמוכם מלאת שנאה נטו נגד כל מה שלא כמוכם.

אתם שונאים לא רק אשכנזים (שאת זה אני עוד יכול להבין) אתם שונאים את עצם קיום האשכנזים. הגולש המכונה מושיקו וכותב בפורום זה כתב במפורש שאין קשר מבחינתו לדעת האשכנזי אלא הוא תומך בהענשתו גרידא על שם מוצאו. אני התחתנתי עם אשכנזיה. דודים שלי התערבבו עם אשכנזים. אבל עדיין אני לא שונא אותם ותומך בצורר הנאצי בשל כך. אתם אפילו נגד הרעיון של שיבת יהודים לארץ ישראל, ארץ כנען, מקור הולדתו של עם ישראל ומתן תורה.

אני יצרתי בעבר סרט של "מיהו יהודי – יהודי ערבי" וטענתי בו שאני שומר כשרות ולא אוכל בשר וחלב. כי יש גבול. יש יהדות מזרחית ויש נאצים מזרחיים. אתם אני חושש בצד הנאצי.

אתם מציעים מדינת כל אזרחיה כשליהודים בתוכה אין שום אחיזה בקרקע וזה לא מקובל בעליל.

כולי תקווה שהדברים יקראו בפני האדם הנכון והדבר ישתנה, למען כולנו.

בהוקרה,
סמי שלום שטרית

סמי שלום שטרית
banned user
banned user

מספר הודעות : 1

חזרה למעלה Go down

תתביישו לכם חבורת שונאים Empty Re: תתביישו לכם חבורת שונאים

הודעה  גידי December 18th 2010, 17:20

סמי שלום שטרית כתב:אני קורא בפורום איגוד מזרחים נגד ישראל מיום הקמתו ע"י ניסן ג'רבי (עוד מסית ושונא ישראל ברמות על בפני עצמו) וכל הזמן נדהם מרמות השנאה שהגולשים כאן חשים נגד מדינת ישראל.

נגיד יש ביקורת, יש גם דרך להביע אותה. אני פעיל 40 שנה במאבקים והפגנות ומחאות נגד אפליה וקיפוח, ומעולם לא נתקלתי בקבוצה כמוכם מלאת שנאה נטו נגד כל מה שלא כמוכם.

אתם שונאים לא רק אשכנזים (שאת זה אני עוד יכול להבין) אתם שונאים את עצם קיום האשכנזים. הגולש המכונה מושיקו וכותב בפורום זה כתב במפורש שאין קשר מבחינתו לדעת האשכנזי אלא הוא תומך בהענשתו גרידא על שם מוצאו. אני התחתנתי עם אשכנזיה. דודים שלי התערבבו עם אשכנזים. אבל עדיין אני לא שונא אותם ותומך בצורר הנאצי בשל כך. אתם אפילו נגד הרעיון של שיבת יהודים לארץ ישראל, ארץ כנען, מקור הולדתו של עם ישראל ומתן תורה.

אני יצרתי בעבר סרט של "מיהו יהודי – יהודי ערבי" וטענתי בו שאני שומר כשרות ולא אוכל בשר וחלב. כי יש גבול. יש יהדות מזרחית ויש נאצים מזרחיים. אתם אני חושש בצד הנאצי.

אתם מציעים מדינת כל אזרחיה כשליהודים בתוכה אין שום אחיזה בקרקע וזה לא מקובל בעליל.

כולי תקווה שהדברים יקראו בפני האדם הנכון והדבר ישתנה, למען כולנו.

בהוקרה,
סמי שלום שטרית

ניסן מסית ומדיח? זו מצווה להסית נגד הציונות. לגבי מושיקו ששונא לכאורה אשכנזים באשר הם אני מסכים שיש להבדיל ולא לסמן על בסיס מוצא האדם שכן זוהי גישה גזענית. הטענה לגבי בשר וחלב תמוהה בעיני ולא ברור לי לחלוטין על מה הגאווה בהיותך שמרן ופרימיטיבי Neutral

לגבי היטלר אין מחלוקת, זו פרה קדושה ויש על זה טאבו שגם אותו מושיקו ואחרים כאן שוחטים כמעט מדי יום ובאמת חבל שכך.
גידי
גידי
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

מספר הודעות : 21

חזרה למעלה Go down

הודעה  מוריס December 18th 2010, 19:13

סמי שלום שטרית הפשיסט המתחזה פועל במסווה של כביכול פעיל מזרחי למרות שמעולם לא עשה דבר ולו חצי דבר בפנתרים השחורים וגם כיום אנשים כמו צ'רלי ביטון מכחישים כל קשר עם האיש וטוענים שתמיד היא סכסכן נקלה בן בליעל. אז מה קרה שסמי החליט להגיע לפורום שלנו? סמי מתוסכל שקדמה בקריסה טוטאלית והוא נאלץ להתכתב עם עצמו דרך כל מיני כינויים כמו "זקי" "דורן מבל"ד" ושאר דמויות פיקטיביות שבפועל הן סמי עצמו שרוצה להראות נוכחות בקדמה. איריס עצמה ששותפה איתו גם כן עושה זאת ואני עד לכך שהיא וגם סמי הם פשיסטים מהסוג הגרוע ביותר. אפילו בתפוז אפשר להביע דעות אנטי ציוניות ללא אותה הצנזורה בה דוגל סמי הקרמבו המפונק. סמי מרגיש איך קדמה לאט לאט מתרוכן והאיגוד של ניסן תופס תאוצה.

בקרוב מאוד גם שאול יעזוב אתכם (שאתם בכל מקרה מתים לחסום אותו מהאינטרנט הגלובלי אבל משאירים מחוסר ברירה...) ותישארו לגמרי לבד עם הגרפומנוג הספרותי המתוסכל סמי שלום שטרית ותיעלמו מהאופק שגם כך אינכם רלוונטים בו ומעולם גם לא הייתם.

בהוקרה,
מוריס "המזרחי מהצד הנאצי" שתומך במדינת כל אזרחיה כמו שהיה 3,000 שנה בהם שקט המזרח התיכון מגרפומנים פתולוגים חסרי בינה והומניות.
מוריס
מוריס
משתמש מומחה
משתמש מומחה

מספר הודעות : 19

חזרה למעלה Go down

הודעה  Zak December 18th 2010, 20:29

ייחסם היהודון ויפה שעה אחת קודם
Zak
Zak
משתמש מומחה
משתמש מומחה

מספר הודעות : 33

חזרה למעלה Go down

הודעה  ניסן ג'רבי December 19th 2010, 13:53

איש קטן מתוסכל שהמדינה דפקה אותו מכל הכיוונים ואולי גם עבר מעשי סדום ואונס בילדותו, שכן אין לזה ולתופעות הלוואי הנגררות לכך שום קשר לאג'נדה פוליטית כלשהי.

ננעל האשכול
ניסן ג'רבי
ניסן ג'רבי
מנהל פורום
מנהל פורום

מספר הודעות : 78

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics