מזרחים נגד ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

סמי שלום שטרית התחרפן?

Go down

סמי שלום שטרית התחרפן? Empty סמי שלום שטרית התחרפן?

הודעה  ניסן ג'רבי December 19th 2010, 22:26

נתחיל בזה שאמש נכתבה בפורום המזרחי הודעה ע"י סמי שלום שטרית בנוגע לטיב הפורום המזרחי של איגוד מזרחים נגד ישראל, בו הוא טען שאנחנו כביכול אנטי ישראליים ללא מעצורים והצהיר על עצמו שהתחתן עם אשכנזיה והוסיף שלא כל האשכנזים אויבים. אנחנו הגבנו להודעה התמהונית, כל אחד בדרכו, במסגרת הפורום שלנו.

היום, לאחר שהאשכול שפתח סמי ננעל והוא עצמו נחסם מכתיבה בפורום המזרחי, הוא טען בפניי שהחסימה אינה מוצדקת ויעוד ההודעה היה סה"כ ביקורת בונה. הסברתי שהחסימה תמשיך לעמוד על כנה ויש לי את הסיבות לעשות זאת גם בלי קשר להודעה שפירסם.

בעקבות כך, פירסם אותו חולה נפש אימפוטנט הזוי ועילג המתקרא סמי שלום שטרית הודעה בקדמה לפיה "מישהו אחר" כתב את ההודעה המתנוססת תחת השם "סמי שלום שטרית" והוא לא האדם שכתב את הדברים.

אתם מאמינים? אם זה לא סמי שלום שטרית האמיתי, אז מי כתב אצלנו את ההודעה בשמו? ולמה סמי חושב שאני ניסן ג'רבי בעל אינטרס כלשהו לפרסם הודעה תחת שמו? שוב, חלק מטירוף, אך לא רק.

זה מספר שנים שמתנהל חרם על קדמה ע"י מספר כותבים מזרחים, בהם שלמה זנד, יוסי יונה, יהודה שנהב ונוספים, אשר הדירו את עצמם מקדמה ומסמי שלום שטרית באופן טוטאלי.

ולכן הקבוצה היחידה העובדת לצד סמי שלום שטרית היא בעיקר הוא עצמו ועוד ציונית בשם "איריס חפץ", ועוד כמה כינויים עליהם נכתב אצלנו כי הם כינויים פיקטיביים, כינויים שהמציא סמי שלום שטרית ביחד עם איריס חפץ, על מנת להוכיח כביכול נוכחות בקדמה.

ובנוגע לחרם על קדמה: החרם נולד זאת לאחר שהתגלה כי סמי שלום שטרית הוא סוכן מטעם השב"כ ואיש דכאוני עוד הרבה הרבה ששמעתם על אתר קדמה.

סמי שלום שטרית מעולם לא היה פעיל בתנועת הפנתרים השחורים, ויעידו על כך צ'רלי ביטון ונוספים. סמי שלום שטרית היה בסך הכל סוג של מטורף שרצה להתקרב לפנתרים השחורים ממניעים פוליטים, אך לא היה פעיל בתנועה מעולם.


אבל בואו נבדוק מה כן נכון בהודעה שנכתבה בפורום שלנו תחת השם "סמי שלום שטרית":

- סמי שלום שטרית אכן התחתן עם אשכנזיה
- סמי שלום שטרית אכן הכין סרטון ובו טען שיש יהודים ממוצא ערבי
- סמי שלום שטרית אכן טען באותו סרטון בדבר היותו שומר כשרות

לכן כשמחברים את מה שכתב אצלנו "סמי שלום שטרית" עולה כי תוכן ההודעה שכתב – שווה בקנה אחד עם המציאות. הדבר מוכיח שהגולש שכתב אצלנו תחת השם "סמי שלום שטרית" – כשמו כן הוא.

סמי שלום שטרית חסיד סוכני השב"כ הישראלי מאבד את העשתונות לנוכח קריסת קדמה ונהירת גולשים לאיגוד מזרחים נגד ישראל לאחר השעמומון מקדמה המתנהל תחת הזרוע הפשיסטית "איריס חפץ" תחת חשד מאסיבי לשיתוף פעולה מצד קדמה וסוכנות השב"כ הציונית. לראיה סמי טוען שאנחנו רדיקלים. קרי אנחנו מאגפים אותו משמאל והוא כואב על כך. גם השב"כ והציונות כולה רואים בנו גוף רדיקלי ואנטי ציוני "ללא מעצורים".

הפורום שלנו ימשיך להוות ערוץ מזרחי מוביל להשמעת ביקורת מזרחית אנטי ציונית, למרות סוכני שב"כ ממורמרים כאלו ואחרים.

* אני ממליץ לא להגיב בקדמה ולא לכתוב שם. גם לא טוקבק. יש לפעול להסרת קדמה ומעצר סמי שלום שטרית עד שיהיה מאחורי סורג ובריח. גם אם הוא תושב ארה"ב זה לא חוקי להישתל במסגרת סוכנות השב"כ בין אזרחים כלשהם. גם את השב"כ יש להעניש במסגרת בינלאומית על מה שהוא עושה בנושא הזה עוד מתקופת תנועת הפנתרים השחורים.

* התלוננתי רשמית בפני מנהל השרת בו מתארח הדומיין שמפעיל סמי ואני בודק משפטית באמצעות עורך-דין אפשרות של הגשת קובלנה פלילית ותביעה אזרחית על הוצאת דיבה ולשון הרע שתעלה בפני בית משפט ישראלי או אמריקני (לאחר שייבדק מיקום העבריין) נגד סמי שלום שטרית. כרגע הובא לידי באמצעות עו"ד כי האיש ידוע כמתגורר בנחל לכיש 45/11, אשדוד. הכל ייבדק וצפוי עדכון בנושא כבר מחר.


ניסן ג'רבי
ניסן ג'רבי
ניסן ג'רבי
מנהל פורום
מנהל פורום

מספר הודעות : 78
Join date : 30.11.10

חזרה למעלה Go down

סמי שלום שטרית התחרפן? Empty Re: סמי שלום שטרית התחרפן?

הודעה  גידי December 19th 2010, 22:33

הייתכן יתחרפן המחורפן סמי שלום שטרית? Twisted Evil
גידי
גידי
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

מספר הודעות : 21
Join date : 15.12.10

חזרה למעלה Go down

סמי שלום שטרית התחרפן? Empty Re: סמי שלום שטרית התחרפן?

הודעה  Zak December 20th 2010, 11:14

נמאס ממנו כבר, איש מאוס וקרציה
Zak
Zak
משתמש מומחה
משתמש מומחה

מספר הודעות : 33
Join date : 01.12.10

חזרה למעלה Go down

סמי שלום שטרית התחרפן? Empty Re: סמי שלום שטרית התחרפן?

הודעה  גידי December 20th 2010, 13:49

מסתבר שמישהו גם חשף את איריס חפץ בורכרדט והיא גם מטורפת בפני עצמה

http://moniyakim.wordpress.com/2010/11/25/קדמה-איריס-חפץ-נחשפת
גידי
גידי
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

מספר הודעות : 21
Join date : 15.12.10

חזרה למעלה Go down

סמי שלום שטרית התחרפן? Empty Re: סמי שלום שטרית התחרפן?

הודעה  Moshiko December 22nd 2010, 19:15

סמי יימח שמו וזכרו לא רק הוא התחתן עם אשכנזיה ציונית אלא גם איריס חפץ החזירה הספאמרית גם היא התחתנה עם אשכנזי. סמי ואיריס הם זוג כלבים שמחפשים לתפוס טרמפ על המאבק המזרחי וכל מי שנוטל חלק במה שהם עושים - דינו אחד כדינם. רק ניסן ג'רבי וחברי איגוד מזרחים נגד ישראל מהווים את הפנתרים השחורים האמיתיים.
Moshiko
Moshiko
משתמש מוכר
משתמש מוכר

מספר הודעות : 46
Join date : 02.12.10

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה


 
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה