מזרחים נגד ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

עמוס שריג - אדם מסוכן ביותר

Go down

עמוס שריג - אדם מסוכן ביותר Empty עמוס שריג - אדם מסוכן ביותר

הודעה  גידי July 3rd 2011, 14:28

מסתבר שהוא כ"כ מפחד עד כדי כך שהוא כתב מאמר שלם כתגובה למאמר הנ"ל שנכתב ע"י ניסן.
זה המאמר שהזיהום הביוב הזה כתב:
http://www.news1.co.il/Archive/003-D-61410-00.html

להלן התגובה שהגיב המשתמש הידוע "היסטוריון66" על מאמר התגובה:

כותרת-מאמר עילג במיוחד

תוכן-כמה רדוד אפשר להיות? עמוס שריג הוא התשובה לכך. ניכר כי האיש אומלל, מתוסכל, ניאו-מגה-פשיסט, נבער, רדוף שנאה תהומית נגד כל מי המייצג אג'נדה ליברלית. אנשים כמו עמוס שריג הטינופת הם אלו אשר עוד עלולים להפוך את ישראל מבודדת בינלאומית עוד יותר, בעלת פערים חברתיים יותר גדולים, והכל תחת ביסוס מדינת משטרה דתית.

בעניין אופנהיימר: לא רק שהאיש השניא את השמאל האמיתי, אלא הוא גם יותר ימני מאיתמר בן גביר, איתו הצטלם במסעדה ירושלמית יחד עם חברי ימין קיצוני נוספים. הימין ההזוי מבית מדרש כותב המאמר הנ"ל, מפחד מאנשים כמו ניסן ג'רבי - לא בכדי. ניסן ג'רבי ממייסדי איגוד מזרחים נגד ישראל הוא אינטלקטואל מזרחי בעל לשון חדה וכתיבה מבריקה, הוא-הוא אשר מאיים על הימין ההזוי השריגאי יותר מכל.

הוא הדורש להעניש את הציונות האשכנזית נטולת התודעה המזרחית\הרוסית\האתיופית וכיוצ"ב. אותו דבר תנועת הקשת הדמוקרטית המזרחית, ואיגוד מזרחים נגד ישראל על שלל החברים והתומכים.

נחתום את התגובה העוקצנית במשפט אותו הנחיל ידידי ראובן אברג'ל, חבר תנועת הפנתרים השחורים: "אם לא יחלקו את העוגה באופן שווה, לא תהיה עוגה בכלל"

וכמובן, כל שנותר לאחל הוא, שכותב "המאמר" המכנה עצמו גם "יועץ תקשורת" (עלק...), ינטוש את מדינתנו ועולמינו ויפה תהיה השעה אם יעשה כן קודם.
גידי
גידי
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

מספר הודעות : 21
Join date : 15.12.10

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה


 
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה