מזרחים נגד ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

שכר הבכירים האכזרי

4 posters

Go down

שכר הבכירים האכזרי Empty שכר הבכירים האכזרי

הודעה  SARKAN December 8th 2010, 11:24

שלום פורום מזרחים נגד ישראל

מי שמכיר אותי יודע שאני בעד דיונים וחושב שזה טוב לפורום. רציתי לדעת מהי עמדכם בתור פעילים חברתיים בנושא הצעת החוק להגבלת שכר הבכירים במשק לעד פי חמישים מהעובד הזוטר בחברה.

אני אישית חושב שזהו רעיון טיפשי ותומך בעמדת רני רהב מתוך ידיעה ברורה שאין שום סיכוי לכלכלה בריאה אם בעלי ההון והחברות יוגבלו. רוצים להגביל? תהרגו אותם וזהו. יופעלו חוקי עונש מוות ע"י בית משפט עכשיו!

SARKAN
משתמש מומחה
משתמש מומחה

מספר הודעות : 22

חזרה למעלה Go down

שכר הבכירים האכזרי Empty Re: שכר הבכירים האכזרי

הודעה  ניסן ג'רבי December 8th 2010, 19:23

די מופתע כשאתה כותב את זה, זה לא ניראה לך מטורף שאנשים מרוויחים מיליוני שקלים בחודש? זה ניראה לך צודק שהפערים החברתיים בישראל יהיו תקינים בסיטואציה כזו?
ניסן ג'רבי
ניסן ג'רבי
מנהל פורום
מנהל פורום

מספר הודעות : 78

חזרה למעלה Go down

הודעה  SARKAN December 9th 2010, 12:44

ואיך תגיב לטענה שאחוז גבוה מההכנסות הולכות ישירות למה שקרוי "דמי אבטלה"? ואיך המדינה תיראה אם אותם בעלי הון ינטשו טוטאלית את ישראל יחד עם החברות? יהיה הבדל בין ישראל לאחת ממדינות העולם השלישי? גם כך הכל כאן רקוב ומטונף.

SARKAN
משתמש מומחה
משתמש מומחה

מספר הודעות : 22

חזרה למעלה Go down

הודעה  ליאת December 9th 2010, 14:39

SARKAN כתב:ואיך תגיב לטענה שאחוז גבוה מההכנסות הולכות ישירות למה שקרוי "דמי אבטלה"? ואיך המדינה תיראה אם אותם בעלי הון ינטשו טוטאלית את ישראל יחד עם החברות? יהיה הבדל בין ישראל לאחת ממדינות העולם השלישי? גם כך הכל כאן רקוב ומטונף.
סתם שאלה איך זה קשור לשנאה שלך לציונות ולתמיכה ב"מזרחים נגד ישראל"??...

ליאת
משתמש ציוני
משתמש ציוני

מספר הודעות : 48

חזרה למעלה Go down

הודעה  ניסן ג'רבי December 9th 2010, 16:36

ליאת כתב:
SARKAN כתב:ואיך תגיב לטענה שאחוז גבוה מההכנסות הולכות ישירות למה שקרוי "דמי אבטלה"? ואיך המדינה תיראה אם אותם בעלי הון ינטשו טוטאלית את ישראל יחד עם החברות? יהיה הבדל בין ישראל לאחת ממדינות העולם השלישי? גם כך הכל כאן רקוב ומטונף.

למה את חושבת שהוא שונא את הציונות? ולמה כל דבר צריך להיות תמיד "קשור"? באותה מידה אפשר לשאול איך את קשורה לפורום, נכון?
ניסן ג'רבי
ניסן ג'רבי
מנהל פורום
מנהל פורום

חזרה למעלה Go down

הודעה  ניסן ג'רבי December 9th 2010, 16:39

ידידי, הצעת החוק טוענת על תקרה של עד פי 50 מהעובד הכי זוטר בחברה. אם מישהו "מסתבך" להרוויח רבע מיליון שקל בחודש - שיילך לעזאזל הוא והחברה שהוא הקים. אולי הקפטיליזם האמריקני יסכים להשתין עליו וגם זה בספק. ואשמח אם תסביר לי מה הקשר בין זה ובין כספי האבטלה.
ניסן ג'רבי
ניסן ג'רבי
מנהל פורום
מנהל פורום

חזרה למעלה Go down

הודעה  ליאת December 9th 2010, 16:46

ניסן ג'רבי כתב:
ליאת כתב:

למה את חושבת שהוא שונא את הציונות? ולמה כל דבר צריך להיות תמיד "קשור"? באותה מידה אפשר לשאול איך את קשורה לפורום, נכון?
אני "קשורה" בכך שאני מנסה להסביר פה שהדרך שלך שגויה מיסודה.ולפי מה שאני הבנתי(תתקן אותי אם אני טועה)הפורום הזה הוא פורום אנטי ציוני אז סביר להניח שהמגיבים פה(ולא באופן ביקורתי)גם בעד האג'נדה האנטי ציונית של הפורום.ובדרך כלל לפורומים יש נושא מסוים עליו הם מדברים או שהם פורום כללים בהם מדברים על כל דבר ואין להם נושא ספציפי..

ליאת
משתמש ציוני
משתמש ציוני

מספר הודעות : 48

חזרה למעלה Go down

הודעה  שחר March 12th 2011, 00:39

ליאת כתב:
ניסן ג'רבי כתב:
ליאת כתב:

אני "קשורה" בכך שאני מנסה להסביר פה שהדרך שלך שגויה מיסודה.ולפי מה שאני הבנתי(תתקן אותי אם אני טועה)הפורום הזה הוא פורום אנטי ציוני אז סביר להניח שהמגיבים פה(ולא באופן ביקורתי)גם בעד האג'נדה האנטי ציונית של הפורום.ובדרך כלל לפורומים יש נושא מסוים עליו הם מדברים או שהם פורום כללים בהם מדברים על כל דבר ואין להם נושא ספציפי..

את סתומה המתחבאת מאחורי מקלדת ואני כאן כדי להסביר שהדרך שאת והציונים מציגים היא פסולה מהבסיס ומהתכנון. ולפי מה שאני ראיתי (תודי שאני צודק) את ילדה אומללה אז מן הסתם שאת וכל הציונים גם כן אומללים וגם מתוסכלים. ובדרך כלל אתם ממשיכים להיות טיפשים ומטומטמים. אבל האחים מחמאס עוד יטפלו, ואתם מטונפים מסריחים עוד תשלמו.

שחר

מספר הודעות : 3

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה