מזרחים נגד ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

המרד הערבי | ניסן ג'רבי | מייסד איגוד מזרחים נגד ישראל

Go down

המרד הערבי | ניסן ג'רבי | מייסד איגוד מזרחים נגד ישראל Empty המרד הערבי | ניסן ג'רבי | מייסד איגוד מזרחים נגד ישראל

הודעה  שקשוקה July 25th 2011, 23:23

הפחד הגדול המסתתר מאחורי רוב אוכלוסין מוסלמי מהים עד הנהר ובתוך גבולות מדינת ישראל, הוא אשר הוביל את פחד הציונים מאיבוד המדינה היהודית. שכן בלתי אפשרי להשליט מדינה יהודית בתוך ים ערבי איסלמי. אך עדיין קיימים איומים גורליים בהרבה, כמו למשל מרד אוכלוסין.

במבט הראשוני אלו אינם איומים ביטחוניים, אם כי במבט הכולל מדובר בסכנות גדולות מנשק כימי וביולוגי גם יחד. דמיינו מה היה קורה אילו כלל המוסלמים מהים עד הנהר היו מחליטים להדיר עצמם ממוצרי חברת השוקולד – "עלית". מפסיקים לחלוטין לרכוש כל מוצר אשר יוצא את המפעל הנ"ל. בטענה כי על נשיא החברה, להיות ערבי מוסלמי, ורצוי אנטי ציוני. מה אתם חושבים שיקרה במצב כזה?

הרי שאחוז הצרכנים המוסלמים, הן מבחינת השוק המזרח תיכוני והן מבחינת שיקולים בינלאומיים – גדול אלפי מונים לעומת זה היהודי, והציוני בפרט. ומה לגבי חברות יותר קטנות, כאלו אשר חייבים מהיסוד את הצרכן הערבי מוסלמי בכדי להתקיים?

מה יקרה אם יופעל לחץ על חברת החשמל, למנות תוך 48 שעות מנכ"ל מהמגזר הערבי האנטי-ציוני? הרי שפגיעות ורגישות חברת החשמל מוכח לנו כל קיץ מחדש, כאשר אף מפחידים את הציבור בדרישה כי עליו להמעיט בצריכת חשמל כמזגנים, אחרת המערכת הארצית תקרוס. דבר שהתרחש אלפי פעמים, ומתרחש גם בתקופה זו. במצב אולטימאטום צרכני ערבי, שהעומדים מאחוריו מתנים בו את המשך תשלום החשמל מדי חודש, אפשרי כי יביא את קריסת חברת החשמל באופן טוטאלי.

רק בכדי להבין את גודל האפקטיביות של מלחמות מסוג זה, אפשר להביט לעבר המגזר החרדי. למעשה, כבר מזמן הפסיקו משרדי הסטטיסטיקה הצרכנית לסקר את כמות הרשתות והמפעלים הרבים שהתכופפו לנוכח איומי הצרכן החרדי.

רוב ערבי מוסלמי מהים עד הנהר המחרים חברות וגופים ממסדיים בגין פרמטרים כאלו ואחרים, יכול לסכן את הציונות אף יותר מפצצה גרעינית. מצב כזה יוכל לכופף את הציונות כולה ולשתק את המערכת הממסדית ציונית על שלל רבדיה השונים, והכל תוך חודשים ספורים, ואולי אף הרבה פחות מכך.

המדינה אינה קלף יחיד, אלא מורכבת מרבבות חלקים וחלקיקים כשהאחד מחזיק את השני, חוט קושר חוט. במצב ובו יתרחש קרע רב-חוטי, ייתכן כי הדבר יביא עימו צורך ביצירת בד סריגה חדש, תוך זריקת כל פרויקט התפירה הישן והבלתי אפקטיבי.

אלו אינן ספקולציות, אלא נתונים ועובדות בעלי הוכחות לוגיות ומעשיות. האיום העצום אותו הם מנחילים על הפרויקט הציוני ישראלי כה משמעותי ובעל יכולות אדירות, שאם תכניותיו יתממשו בפועל, אנו צפויים לתחילתו של מזרח תיכון חדש. מזרח תיכון אשר ינער כליל את הרעיון הציוני כולו שיהפוך להיות כמחט בערימת השחת.


* הכותב הינו ממייסדי איגוד מזרחים נגד ישראל

שקשוקה
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

מספר הודעות : 15
Join date : 17.12.10

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה