מזרחים נגד ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

ישראל היום העילג | גדעון מוסלי

Go down

ישראל היום העילג | גדעון מוסלי Empty ישראל היום העילג | גדעון מוסלי

הודעה  שקשוקה July 25th 2011, 23:22

לאחר הכתבות והמאמרים הרבים שפורסמו במהלך השנה האחרונה בגנות עיתונאי "ישראל היום", והעובדה כי מכרו את עצמם למען מפלגה בישראל, כדאי גם לחשוף את תוצאות העיתון עצמו, מהבחינה הציבורית. במיוחד לאור העובדה כי הוא נוהג כמעט באופן קבוע לפרסם נתונים סטטיסטיים, המציגים לכאורה את מידת החשיפה הציבורית מאז הושק.

אחד הנתונים העיקריים מצד עורך העיתון ואיש הליכוד עמוס רגב, טוען כי מדובר בעיתון בעל שיעור החשיפה העיתונאית הגבוה ביותר במדינת ישראל. הוא אף מגבה זאת באמצעות מכון TGI, מקור העוסק במתן סקרים, בתשלום כמובן.

הבה נחקור את הנתונים מהם מפחדים אנשי ופעילי "ישראל היום". ראשית, לא מדובר בעיתון הנפוץ בישראל, הוא אפילו לא בין הנפוצים. יתרה מכך, לא מדובר בכלל בעיתון. מדובר בחינמון. זה דבר ראשון.

דבר שני, וחשוב לא פחות, הוא העובדה כי העיתון נוטה לכתוב בשגיאות כתיב תחביריים חמורים, וחוסר אובייקטיביות העומדת מאחורי רה"מ נתניהו באופן גס במיוחד שמזכיר משטרים חשוכים.

דבר שלישי, החינמון בכלל לא נקרא. רוב החינמונים שהוא מחלק מדי יום נזרקים ליד תחנות הרכבת. מי שנוסע ברכבות יכול לראות מדי יום איך העיתון נזרק בצידי פחי הזבל, ערימות על ערימות.

ישראל היום הוא חינמון זול תרבותית, עילג, מאוס, מוקצה, בזוי, טיפשי, ולא בכדי אנו גם יודעים מיהם הקהילות אוכלוסין שקוראות אותו. בעיקר עולים חדשים לאומניים שבקושי יודעים עברית ומהי דמוקרטיה.

לסיכום. יש להפעיל חקיקה מיידית בכנסת ישראל אשר תאסור באופן מיידי את המשך פעילות החינמון. חינמונים מהסוג הזה כבר הכירה ההיסטוריה היטב, עיתון המשטר, כך זה מתקרא. עיתון המשטר הוא תמיד אבל תמיד יהיה חינמי. הוא תמיד מגמתי, לרוב גם עילג, ונושא מעליו תמיד את אופי הפשיזם החשוך ואת תת-התרבות.

מי ייתן ויסולק "ישראל אתמול" במהרה בימינו, ויועמדו לדין שלל מפעיליו הנפשעים.


* הכותב הינו חבר איגוד מזרחים נגד ישראל

שקשוקה
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

מספר הודעות : 15
Join date : 17.12.10

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה