מזרחים נגד ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

2 עמים אויבים אנו | גדעון מוסלי

Go down

2 עמים אויבים אנו | גדעון מוסלי Empty 2 עמים אויבים אנו | גדעון מוסלי

הודעה  שקשוקה July 30th 2011, 01:11

אחד הדברים העיקריים והחשובים ביותר אותו כבר השיג העוצר האזרחי, אשר בסיסו מורכב מהתנגדות למחירי הדיור, הוא כי גילינו שיש במדינת ישראל שני עמים. ולא, לא מדובר על יהודים ופלסטינים.

גילינו כי יש את אזרחי מדינת יהודה ושומרון. המדובר באזרחים התנחלותיים, הגרים באזורים נידחים בעלי תרבות זרה. כך לדוגמא, נוהגים הם ללכת עם כיפה סרוגה, לשמור על קנאות נשית שמרנית, ולחיות תחת שנאה מצד השכנים הפלסטינים. והאבסורד הגדול הוא, שכל הפרויקט המדובר מנוהל במימון המשטר הישראלי.

כעת תושבי מדינת יהודה ושומרון כועסים. אוהו כמה שהם כועסים. הם היו רגילים כל השנים, שהם ורק הם המקופחים. הם טענו כי המדינה לא מתקצבת אותם מספיק, מתנכלת להם, מאיימת על עצם הדיור במדינת יהודה ושומרון. ולמה הם כועסים? כי כעת, תושבי מדינת גוש דן, גם כן מתבכיינים. ותתפלאו, תושבי גוש דן מתבכיינים על אותו נושא כמו היהודאים השומרונים. כאילו, מנסים להעתיק את התרגיל!

תושבי מדינת גוש דן, טוענים כי המדינה לא מתקנת את בעית הדיור, וכי המחירים גבוהים מדי. כעת, היהודאים השומרונים מנסים להלחם על מקום המקופחים הבלעדיים, אך ללא הצלחה רבה. למרות שעיתון המשטר, "ישראל היום", עומד לצד ממשלת היהודאים השומרונים, ומצדד באנשי המפלגה הלאומית – המכונה "הליכוד" – עדיין היהודאים השומרונים לא מצליחים להשיב המצב לקדמותו.

ואיזה טריק לא מנסים, אלו היהודאים השומרונים? הם טוענים צריך להשמיד את הכור הגרעיני של המדינה השכנה, ושצריך לחוקק חוקי נאמנות חדשים, ושחמאס מתחמש בגזרה העזתית. אך למרות כל אלו, עדיין תושבי מדינת גוש דן ממשיכים להיאבק על הדירה, ונגד היהודאים השומרונים.

וזו לא פעם ראשונה שהיהודאים השומרונים נלחמים בצורה הזאת, בעבר הם גם טענו שצריכים ליפול טילים על תל-אביב. זאת אומרת, הם רוצים מוכנים לרצוח למען מעמד המקופחים האולטימטיביים. אך תושבי גוש דן, ממשיכים לעמוד נגד היהודאים השומרונים ללא הרף.

בעבר המפואר, אנשי גוש דן סילקו את היהודאים השומרונים (ואת תושבי גוש-קטיף, יש"ע דאז) מבתיהם. הם גירשו אותם בכוח, באמצעות סוסים ואלות, וזרקו אותם בכל מיני קראוונים במקומות שונים המזכירים מעברות ישנות. כן, זה נכון, אנשי גוש דן מסוגלים להיות אכזריים. יותר אפילו מהיהודאים השומרונים.

מאז שהיהודאים השומרונים גורשו, הם חשים תסכול עמוק. אך בטרם ימשיכו לחשוב הכיצד להמשיך לפעול, כדאי שיזכרו את כלל מספר אחד: לעולם אל תזלזלו בתאוות הבצע של הצד האחר! כי ביום שתעשו זאת, לא נסתפק רק בלגרש אותכם מהפחונים. אנחנו נחזור לימים של אחרי רצח רבין, ונבצע נגדכם מעצרים מינהליים בחסות בג"ץ. כי כמו שאתם יודעים היטב, אנשי בג"ץ ודומיהם בפרקליטות, מתגוררים בד"כ במדינת גוש-דן. למותר לציין, כי כעת כל רחבי מדינת ישראל, חוץ מהיהודאים השומרונים, נוטלים חלק בעוצר האזרחי.

אז אמנם שני עמים אויבים אנו, אך יש עם שהוא הרוב. ואם לא תשנו את הגישה מיידית, ניאלץ לעצור אותכם ללא טיפת רגישות. אך כן בנחישות, ובאכזריות.


תגובת המשתמש "היסטוריון66"

כותרת: הנפגעים העיקריים
תוכן: מי שנפגעו והוכו מעל כולם הם דווקא מי שלא גרים בגוש דן. הסבל היותר נוראי מגיע מאלו שרוצים לגור בגוש דן אך *לא מסוגלים* לשלם את הסכומים האדירים. למעשה, המקופחים האמיתיים, הסובלים המופלים, הם כל מי שלא גרים בגוש-דן. כמובן שאני לא מכליל את מדינת השומרונים היהודאים שכן הם נטע זר והם בכל מקרה מופלים מספר 1 ואפילו מותקפים על-ידי השכנים הפלסטינים.

שקשוקה
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

מספר הודעות : 15
Join date : 17.12.10

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה