מזרחים נגד ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הרעיון הציוני הכושל | גדעון מוסלי

Go down

הרעיון הציוני הכושל | גדעון מוסלי Empty הרעיון הציוני הכושל | גדעון מוסלי

הודעה  ניסן ג'רבי July 9th 2011, 20:42

נמאס מהציונות. נמאס כבר לשמוע את כל אותם אלו החיים על לאומנות המדינה (מתנחלים, חרדים, סרוגים) שמביאים עשרים ילדים וכל ייעודם בחיים הוא הטפת מלחמות והרג.

נמאס מהם. מהם ומשכמותם בתקשורת הציונית המגויסת. הגיע הזמן להתנער פומבית מהציונות כולה. הגיע הזמן לשחזר את הימים שלפני מפעל ההתנחלויות, את הימים שבהם יכולנו לבקר בערים כמו טירה, טייבה, דרום לבנון. הימים בהם אפשר היה לנגב חומוס ולשמוע מוזיקה ערבית עם פלסטינים אורגינלים.

הפלסטינים הם אחים למרחב המחייה ולא אויבים. בטח לא אויבים מנטלית שכן אזרחי ישראל והם ניחנים במנטליות זהה, תרבותית, דתית, ואפילו כשמדברים על מאכלים. הפלסטינים הם הצביון האמיתי של המדינה הזו, ולא קבוצת סהרורים מחברון שרק מחפשים סכסוכים ומלחמות ללא הרף.

המאבק הפלסטיני נגד הציונות לא רק שהוא ברור מאליו, אלא גם מי המוגדר יהודי חייב להירתם לכך. הזוי בצורה מגוחכת למדי, לראות איך נשאבו מי שמכונים "הימין הישראלי" לעבר רצון להלחם באותם פלסטינים. אך כל זאת התרחש דווקא בשל אותם הצגת תרחישי אימה והפחדות אותם דאג ודואג להמציא מפעל ההתנחלויות.

בתור אזרח מדינה זו החלטתי שלא להצביע ולתמוך לעולם במפלגות ציוניות. גם אם הדבר יגרור תמיכה במפלגה פלסטינית אנטי ציונית. וזו המגמה שחייבת להיות מונחלת ומושתתת על כלל הציבור הישראלי, ללא הבדלי דת גזע ומין.

הציונות אשר שימשה מנוף פליטה ממאורעות שואת יהודי מערב אירופה, חייבת להיגדע בהקדם האפשרי מהמזרח התיכון, קודם כל בשביל אותה מטרה שבגינה הועלתה – בריחה מהשואה – ואח"כ בכדי ליצור מזרח תיכון נטול התנחלויות, ושלטון אפרטהייד מעוות.


* הכותב הינו חבר איגוד מזרחים נגד ישראל
ניסן ג'רבי
ניסן ג'רבי
מנהל פורום
מנהל פורום

מספר הודעות : 78
Join date : 30.11.10

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה