מזרחים נגד ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

מחאת הדיור - נתניהו ללא שליטה | גדעון מוסלי

Go down

מחאת הדיור - נתניהו ללא שליטה | גדעון מוסלי Empty מחאת הדיור - נתניהו ללא שליטה | גדעון מוסלי

הודעה  שקשוקה July 25th 2011, 23:23

מחאת הדיור הישראלית מתבררת כגדולה הרבה יותר ממה שחלם המשטר הישראלי, אף בחלומותיו המבועתים ביותר. אם ההפגנות החלו בפאתי העיר תל-אביב, כעת ההמון הישראלי שוטף את כלל ערי ישראל ודורש מההנהגה הישראלית להתפטר.

הבטחות נתניהו והעיתון הפועל בחסותו, "ישראל היום", הבטיחו כי יפעל בתחילת השבוע הנוכחי. אך הימים כבר חלפו וחולפים מבלי שנתניהו והמשטר הישראלי מרוקנים הרחובות מההמון הזועם. נכון לעכשיו, עצרה ממשלת נתניהו מאות מהמפגינים, חלקם תוך הפעלת אלימות רבה ע"י המשטר הישראלי.

התעצמות ההמון החלה דווקא עם הודעת נתניהו, לפיה "המדינה תפשיר קרקעות" - עוררה זעם עצום נוסף בקרב מארגני ההפגנות, שהביעו כעס רב ואמרו כי מדובר בתכנית שמסייעת בעיקר לקבלנים ואיילי ההון. נתניהו גם הודיע כי יזיל בכמה שקלים את מחיר התחבורה הציבורית, רק בקרב סטודנטים. שכן סטודנטים וצעירים רבים הם אלו אשר החלו את ניצוץ המאבק בו נוטלים כעת אזרחים מכל שכבות הגיל.

ההודעות הציניות והחולניות מצד נתניהו, הינן המשך ההתרסה בהמון הישראלי הזועם. רק בשל ההשוואה, מחירה של דירה ממוצעת בישראל, שילשה את עצמה ואף יותר. כלל מחירי המשק מרקיעים שחקים כפי שלא היה באף מקום בעולם. כך לדוגמא, בלתי אפשרי לרכוש דירת חדר וחצי בפחות ממיליון שקלים באיזורים המבוקשים, וזאת לצד מחאת הרופאים המתמחים העובדים למעלה מ-30 שעות בכל משמרת, עקב חניקת משרד האוצר הישראלי.

נכון לשעה זו, גל המעצרים אמנם נמשך, אך המפגינים הרבים העושים דרכם לעבר מאהלי המחאה מבטיחים כי דין נתניהו יהיה כדין הנשיא המצרי, חוסני מובארק. מקורות מוסמכים הודיעו, כי טרם נראו בישראל עצרות כה המוניות מאז ימי תנועת "הפנתרים השחורים", והעוצר הפוקד את ישראל הוא מהגדולים ביותר שידע המשטר הישראלי מיום הכרזת העצמאות הישראלית, בו שותפים אזרחים מכל שכבות הגיל ללא הבדלי דת או לאומיות.


* הכותב הינו חבר איגוד מזרחים נגד ישראל

סלון דבורה
http://debora.bon.co.il/Front/NewsNet/reports.asp?reportId=287008

שקשוקה
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

מספר הודעות : 15
Join date : 17.12.10

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה